Szczecin

Bukowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
75 000 PLN
Cena za m2
233,64 PLN
Powierzchnia
321 m2
Powierzchnia użytkowa
70 m2
Powierzchnia działki
321 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Letniskowy
Rok budowy
2015
Rynek
Wtórny
Numer oferty
HAC22000

Opis nieruchomości

Opis: Domek rekreacyjny na terenie działek ogrodniczo-rekreacyjnych. Działka o powierzchni 321m2 położona w bardzo ładnym przestrzennym miejscu po stronie nasłonecznionej przez cały dzień. Wygodny dojazd z dwóch stron od ul. Okólnej i ul. Bogumińskiej. Bardzo ładnie zagospodarowana, dużo bylin kwiatowych i drzew ozdobnych. Jest również wydzielone miejsce na rekreację i grillowanie.
Domek o powierzchni całkowitej ok 70m2 z tarasem 12m2 . Parter to pomieszczenie z aneksem kuchennym ok. 35m2 . W pomieszczeniu zamontowane dwa kominki jeden z kominków to to kominek typu koza. Na piętrze pomieszczenie o pow. ok. 35m2 po podłodze. W tym pomieszczeniu znajduje się sypialnia i wc z umywalką.
Cały domek jest murowany, dach o niedużym spadzie drewniany pokryty blachodachówką, strop drewniany.
Budynek posiada prąd, wodę, kanalizę - szambo. Budynek , został już docieplony styropianem ( część ściany trzeba jeszcze docieplić, materiał
jest przygotowany do dokończenia docieplenia.
Ciepła woda z podgrzewacza elektrycznego. Działka i domek nie posiada księgi wieczystej.
Roczny całkowity koszt z tytułu eksploatacji działki to około 400zł. Posesja okamerowana. Na działce całoroczny prąd. Posesja ogrodzona . Woda zamykana w okresie zimowym.
Zapraszam do obejrzenia.

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Silikat
  • Dach: Blachodachówka
  • Liczba tarasów: 1
  • Ogród: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Prąd: Tak

Kontakt

Jolanta Nowak-Złotek

Jolanta Nowak-Złotek

Telefon:
664 00 88 08 , 913176-498
E-mail:
hacjenda1@ligo.pl
Numer licencji:
12881

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej