Bartoszewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
89 900 PLN
Cena za m2
1 997,78 PLN
Powierzchnia
45 m2
Powierzchnia użytkowa
45 m2
Powierzchnia działki
359 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Do wykończenia
Typ domu
Letniskowy
Rok budowy
2016
Rynek
Wtórny
Numer oferty
HAC21570

Opis nieruchomości

Do sprzedania nakłady na murowany domek z zadaszonym tarasem położony na działce o obszarze 359 m2 na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Bartoszewie. Domek ma około 30 m2 powierzchni + poddasze. Na parterze znajdują się kuchnia, pokój i niewielka łazienka, na poddaszu jedno pomieszczenie. Wnętrze do własnej aranżacji. Podłączona jest woda oraz prąd.
Działka zadbana i zagospodarowana z nasadzeniami, położona w zacisznym miejscu. Istnieje możliwość wjazdu na działkę samochodem.
Cena do rozmów.
Zapraszam do oglądania.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Dach: Blachodachówka
  • Ogród: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Prąd: Tak

Kontakt

Elżbieta Cichocka

Elżbieta Cichocka

Telefon:
666860180, 91317 66 80
E-mail:
hacjenda2@ligo.pl
Numer licencji:
10321

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej