Trzebież

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
150 000 PLN
Cena za m2
150 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
HAC21581

Opis nieruchomości

Do sprzedaży działka o powierzchni 1000 m2 położona w malowniczej miejscowości w Trzebieży. Dla działki obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego, działka znajduje się w obrębie terenów elementarnych oznaczonych symbolami MN, U , tj. zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usługi nieuciążliwe. Działka leży przy drodze gminnej . Maksymalna powierzchnia zabudowy 30%, minimalna pow. biologicznie czynna 50% pow. w granicach działki budowlanej. W drodze przy działce znajdują się media (woda, prąd, gaz, kanalizacja). W pobliżu zabudowa domów wielorodzinnych i jednorodzinnych. Blisko do przystanku autobusowego. W miejscowości znajduje się szkoła, przychodnia, sklepy. Blisko do Zalewu Szczecińskiego i miejscowej plaży. Cena do negocjacji.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Jolanta Nowak-Złotek

Jolanta Nowak-Złotek

Telefon:
664 00 88 08 , 913176-498
E-mail:
hacjenda1@ligo.pl
Numer licencji:
12881

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej