Przęsocin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
520 000 PLN
Cena za m2
34,67 PLN
Powierzchnia działki
15 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
60
Długość działki (mb.)
280
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
HAC22019

Opis nieruchomości

Do sprzedaży niezabudowana działka rolna o powierzchni 15000 m2 położona w Przęsocinie około 15 kilometrów od centrum Szczecina. Działka leży w sąsiedztwie stadniny koni oraz ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego . W planie zagospodarowania przestrzennego jest to teren rolniczy- do dalszego użytkowania. Dopuszcza się lokalizację obiektów budowlanych infrastruktury technicznej za wyjątkiem obiektów wymagających wyłączenia gruntu z produkcji rolnej. Dojazd do działki drogą polną.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Jolanta Nowak-Złotek

Jolanta Nowak-Złotek

Telefon:
664 00 88 08 , 913176-498
E-mail:
hacjenda1@ligo.pl
Numer licencji:
12881

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej