Niekłończyca

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
98 800 PLN
Cena za m2
52 PLN
Powierzchnia działki
1 900 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
HAC21875

Opis nieruchomości

Do sprzedania nie zabudowana działka położona na terenie dla którego obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie działki: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem z wyłączeniem zabudowy atrialnej. Media (tj. prąd, gaz, woda i kanalizacja sanitarna) znajdują się w drodze przy działce, Dojazd do działki drogą utwardzoną. Zapraszam do oglądania.
WŁAŚCICIEL CHĘTNIE DOKONA ZAMIANY POWYŻSZEJ DZIAŁKI NA MIESZKANIE 1 LUB 2 POKOJOWE W POLICACH lub SZCZECINIE (najchętniej stare budownictwo).
Zapraszam na prezentacje.

Kontakt

Elżbieta Cichocka

Elżbieta Cichocka

Telefon:
666860180, 91317 66 80
E-mail:
hacjenda2@ligo.pl
Numer licencji:
10321

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej