Nowe Warpno

Miroszewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
350 000 PLN
Cena za m2
175 PLN
Powierzchnia działki
2 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
HAC22089

Opis nieruchomości

Do sprzedaży działka o pow. 2000 m2 położona w urokliwym miejscu Nowego Warpna Miroszewie. Działka ma kształt trójkąta. Szerokość działki
od strony drogi wynosi 52 m2, długość 62 metry. Działka ma kształt płaski częściowo porośnięta krzakami i drzewami. W drodze kanalizacja miejska i woda.
Skrzynka prądowa na działce. Blisko do Zalewu Szczecińskiego. Działka łądnie nasłoneczniona. W pobliżu zabudowa domów jednorodzinnych.
Obecnie dla działki brak jest miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, ale można wystąpić o wydanie warunków zabudowy. Wcześniej były wydane warunki zabudowy ale wygasły w 2006 roku. Zapraszam do zakupu. Cena bez negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Jolanta Nowak-Złotek

Jolanta Nowak-Złotek

Telefon:
664 00 88 08 , 913176-498
E-mail:
hacjenda1@ligo.pl
Numer licencji:
12881

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej