Police

Jasienica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
250 000 PLN
Cena za m2
90,09 PLN
Powierzchnia działki
2 775 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Kwadrat
Przeznaczenie działki
Rzemieślnicza
Numer oferty
HAC21492

Opis nieruchomości

Do sprzedaży niezabudowana działka o powierzchni 2775 m2, położona w Policach, dzielnica Jasienica. Działka leży przy drodze w której znajduję się prąd, woda, gaz , kanalizacja. W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę usługową, rzemiosła, składów, hurtowni. Dopuszcza się realizacje mieszkań funkcyjnych tylko jako towarzyszących funkcji głównej. Obok działki wybudowane budynki jednorodzinne. Działka pięknie położona, ładnie nasłoneczniona. Zapraszam na prezentację.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług
  • Droga dojazdowa: Żwirowa

Kontakt

Jolanta Nowak-Złotek

Jolanta Nowak-Złotek

Telefon:
664 00 88 08 , 913176-498
E-mail:
hacjenda1@ligo.pl
Numer licencji:
12881

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej