Police

Jasienica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
87 360 PLN
Cena za m2
30 PLN
Powierzchnia działki
2 912 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Inna
Numer oferty
HAC21573

Opis nieruchomości

Do sprzedaży działka położona na terenie osiedla Jasienica w obrębie ul. świętego Marcina w Policach. Działka gruntowa o nietypowym kształcie (trójkąt) której fragment o pow. 312 m2 przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową i usługową nie może stanowić samodzielnej działki inwestycyjnej- nie ma możliwości jego zagospodarowania zgodnie z ustaleniami planu oraz przy zachowaniu warunków wynikających z Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Pozostała część działki o pow. ok. 2600 m2 przeznaczona na cele rolne. Teren nieruchomości jest płaski. Bezpośrednie otoczenie stanowią tereny wykorzystywane na cele mieszkaniowe i rolnicze. Teren przyległy wyposażony jest w następujące urządzenia komunalne: utwardzony dojazd, wodociąg, energia elektryczna, kanalizacja, gaz.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Jolanta Nowak-Złotek

Jolanta Nowak-Złotek

Telefon:
664 00 88 08 , 913176-498
E-mail:
hacjenda1@ligo.pl
Numer licencji:
12881

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej