Warzymice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 200 000 PLN
Cena za m2
160 PLN
Powierzchnia działki
20 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
60
Długość działki (mb.)
335
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
HAC21782

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położoną działkę o powierzchni 2 hektarów w Warzymicach. W rejestrze gruntów działka zarejestrowana jako działka rolna III i IV klasy. Działka w kształcie prostokąta, przybliżone wymiary działki to szerokość 60 metrów, długość 335 metrów. Oferta idealna dla dewelopera. W studium kierunków i rozwoju teren przewidziany jest pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne. Kanalizacja, woda, prąd, gaz w drodze. Teren położony w bardzo bliskiej odległości budującego się osiedla domów wielorodzinnych. W pobliżu centrum handlowe, szkoła, przedszkole. Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo wielorodzinne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Jolanta Nowak-Złotek

Jolanta Nowak-Złotek

Telefon:
664 00 88 08 , 913176-498
E-mail:
hacjenda1@ligo.pl
Numer licencji:
12881

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej