Kołbaskowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 040 000 PLN
Cena za m2
150 PLN
Powierzchnia działki
33 600 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Trójkąt
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Numer oferty
251812

Opis nieruchomości

Bardzo atrakcyjna działka położona tuż przed granicą w Kołbaskowie,duża powierzchnia działki / 33 600 m2/ powoduje,że można ją przeznaczyć pod prawie każdy rodzaj działalności handlowo-usługowo-produkcyjnej.
Działka posiada fantastyczną lokalizację przy samej autostradzie Szczecin-Berlin.
Zgodnie z Planem Zagospodarowania teren został zaklasyfikowany do kategorii :tereny usług handlowych,gastronomicznych,rzemieślniczych,teren zieleni.
Grunt ten posiada ogromny potencjał ze względu na dużą powierzchnię i bliskie sąsiedztwo istniejących firm oraz tysiące samochodów przejeżdżających co godzinę przez całą dobę ,7 dni w tygodniu-wymarzone miejsce na centrum handlowe, hotel, centrum motoryzacyjne lub "inne" które wymagają dużych powierzchni w tym dużych powierzchni parkingowych.Bliskie sąsiedztwo kapitału niemieckiego.Brak konkurencji w określonych branżach.
Media w drodze.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zieleni, Tereny wielofunkcyjne, Tereny obiektów i urządzeń infrastruktury inżynieryjnej, Tereny produkcyjno-usługowe, Tereny usług
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami

Telefon:
91317 66 80, 913176 498
E-mail:
hacjenda@hacjenda.com

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej