Uniemyśl

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 278 340 PLN
Cena za m2
35 PLN
Powierzchnia działki
36 524 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Numer oferty
HAC21552

Opis nieruchomości

Do sprzedania niezabudowana nieruchomość położona na terenie oznaczonym w planie zagospodarowania przestrzennego symbolami: U53MUR, U54 RO, tj: zabudowa zagrodowa wraz z niezbędną infrastrukturą, produkcja rolna oraz tereny produkcji rolnej na których dopuszcza się lokalizację budynków i urządzeń gospodarczych niezbędnych do prowadzenia produkcji rolnej. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Prąd i woda w drodze przy działce.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego

Kontakt

Elżbieta Cichocka

Elżbieta Cichocka

Telefon:
666860180, 91317 66 80
E-mail:
hacjenda2@ligo.pl
Numer licencji:
10321

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej