Szczecin

Pilchowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
520 000 PLN
Cena za m2
104 PLN
Powierzchnia działki
5 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Numer oferty
HAC22293

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 5000 m2 pod działalność usługowo-produkcyjną, z dopuszczalną funkcją mieszkaniową wyłącznie do obsługi fukcji działalności gospodarczej. Powierzchnia zabudowy do 40 % pow. działki, wysokość zabudowy do 1,5 kondygnacji ( do 9,5 m do kalenicy. Szerokość działki- 35 m, długość 200 m. Minimalna powierzchnia nowo wydzielanej działki - 730 m2. Media: prąd i woda w drodze przy działce. W pobliżu zabudowa domów jednorodzinnych, w dalszej odległości kurze fermy. Dojazd do działki drogą leśną. Bardzo dobre położenie, blisko do Szczecina i Polic.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9.5
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Jolanta Nowak-Złotek

Jolanta Nowak-Złotek

Telefon:
664 00 88 08 , 913176-498
E-mail:
hacjenda1@ligo.pl
Numer licencji:
12881

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej