Dębostrów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
52 000 PLN
Cena za m2
173,33 PLN
Powierzchnia działki
300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Działka narożna
Tak
Gaz
W drodze
Numer oferty
HAC21071

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 300 m2 znajdująca się w granicach terenu elementarnego oznaczonego w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem D 42 MUR tj. zabudowa zagrodowa wraz z niezbędną infrastrukturą. Maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy 75%, maksymalna wysokość zabudowy zagrodowej - 10 m, maksymalna ilość kondygnacji pełnych- 1 oraz poddasze. Minimalna pow. biologicznie czynna wynosi 60% pow. działki gruntu. Cena do negocjacji.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Wysokość zabudowy: 10
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Anna Waraksa

Anna Waraksa

Telefon:
608620018 913176-498
Telefon:
608620018
E-mail:
hacjenda@hacjenda.com
Numer licencji:
3455

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej