Brzózki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
89 000 PLN
Cena za m2
114,40 PLN
Powierzchnia działki
778 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Numer oferty
HAC21395

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka położona w zacisznym miejscu w Brzózkach z projektem na budowę domu jednorodzinnego. Działka ma kształt zbliżony do kwadratu, do działki doprowadzony jest prąd. Woda przewidziana z własnej studni, a ścieki do szamba ekologicznego. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie wolnostojącego, jednorodzinnego budynku mieszkalnego. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy 15%. Zabudowa parterowa z użytkowym poddaszem, o maksymalnej wysokości 8,5 m (liczona od poziomu terenu do kalenicy). Dojazd do działki częściowo droga utwardzoną i kawałek drogą polną. W pobliżu znajdują się nowe domy jednorodzinne i stadnina koni.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Kontakt

Elżbieta Cichocka

Elżbieta Cichocka

Telefon:
666860180, 91317 66 80
E-mail:
hacjenda2@ligo.pl
Numer licencji:
10321

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej