Szczecin

Podzamcze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 400 PLN
Cena za m2
44 PLN
Powierzchnia
100 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Open Space
Tak
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2010
Numer oferty
112030

Opis nieruchomości

Do wynajęcia powierzchnia 100m2 w kamienicy na Podzamczu. Wysoki standard wykończenia.
Budynek 4 piętrowy, po kapitalnym remoncie w 2010r.

Kamienica ma charakter zamknięty (wejście dla osób z zewnątrz po wcześniejszym zgłoszeniu się przez domofon), dozorowany przez 24 h.
W budynku znajduje się system zewnętrznego i wewnętrznego monitoringu z zapisem obrazu, system alarmowy, system napadowy, system pożarowy.
Lokale biurowe dodatkowo posiadają klimatyzację, wewnętrzną sieć komputerową i dodatkowe okablowanie które może być wykorzystane na potrzeby: wideo domofonów, zamków magnetycznych itp. Do lokali można podłączyć dowolną ilość linii telefonicznych.
Budynek posiada dwa wejścia.

Na powierzchnię 100 m2 składa się:
- parter 50 m2 z dużymi witrynami
- kondygnacja przyziemna 50 m2 : sala konferencyjna (szkoleniowa, multimedialna) toaleta, aneks kuchenny.

Cena netto za wynajem w/w pow. biurowej – 4.400 zł plus opłata eksploatacyjna – 8zł /m2 ,która zawiera: 2 miejsca parkingowe, wodę, ścieki, ogrzewanie, śmieci, ochronę, sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych, eksploatację powierzchni ogólnodostępnych, klimatyzację, system pożarowy, system napadowy.
Kaucja 2-miesięczna.

Możliwość wynajęcia dodatkowych prywatnych miejsc parkingowych. W bliskiej odległości znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, restauracje, kawiarnie, hotele.

Parametry dodatkowe

  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 310
  • Piwnica: Tak

Kontakt

Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami

Mobile:
91317 66 80, 913176 498
Email:
hacjenda@hacjenda.com

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej