Trzebież

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 400 PLN
Cena za m2
45 PLN
Powierzchnia
120 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
8
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1970
Numer oferty
HAC22318

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię ok 120 m2 znajdującą się na parterze budynku wolnostojącego mieszczącego się na terenie portu jachtowego w Trzebieży, woj. zachodniopomorskie. Do wynajęcia jest część pomieszczeń wraz z zapleczem socjalnym i sanitarnym wg zapotrzebowania przyszłego najemcy. Ogólnie wynajmowana powierzchnia składa się z 7 pomieszczeń. W budynku ogrzewanie gazowe, Na podłogach w pokojach położone panele, ściany malowane na biało. Cena do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Klimatyzacja: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Piwnica: Tak

Kontakt

Jolanta Nowak-Złotek

Jolanta Nowak-Złotek

Telefon:
664 00 88 08 , 913176-498
E-mail:
hacjenda1@ligo.pl
Numer licencji:
12881

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej