Szczecin

Podzamcze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 000 PLN
Powierzchnia
140 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2010
Numer oferty
105864

Opis nieruchomości

Do wynajęcia powierzchnia 140m2 w kamienicy na Podzamczu. Wysoki standard wykończenia.
Budynek 4 piętrowy, po kapitalnym remoncie w 2010r.

Kamienica ma charakter zamknięty (wejście dla osób z zewnątrz po wcześniejszym zgłoszeniu się przez domofon), dozorowany przez 24 h.
W budynku znajduje się system zewnętrznego i wewnętrznego monitoringu z zapisem obrazu, system alarmowy, system napadowy, system pożarowy.
Lokale biurowe dodatkowo posiadają klimatyzację, wewnętrzną sieć komputerową i dodatkowe okablowanie które może być wykorzystane na potrzeby: wideo domofonów, zamków magnetycznych itp. Do lokali można podłączyć dowolną ilość linii telefonicznych.
Budynek posiada dwa wejścia.

Na powierzchnię 140 m2 składa się:
- kondygnacja przyziemna 50 m2 : sala konferencyjna( szkoleniowa, multimedialna ) toaleta, aneks kuchenny,
- parter 50 m2 : sekretariat,
- kondygnacja druga 40 m2 : dwa pokoje biurowe z toaletą i aneksem kuchennym.

Cena netto za wynajem w/w pow. biurowej – 7.000 zł plus opłata eksploatacyjna – 8,50 zł / m2 (2 miejsca parkingowe, woda, ścieki, ogrzewanie, śmieci, ochrona sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych, eksploatacja powierzchni ogólnodostępnych, klimatyzacja, system pożarowy, system napadowy).
Kaucja 2-miesięczna.

Możliwość wynajęcia całej kamienicy- cena netto za wynajem 300m2 – 13.500 zł plus opłata eksploatacyjna – 8,50 zł / m2

Brak strefy płatnego parkowania. Możliwość wynajęcia dodatkowych prywatnych miejsc parkingowych. W bliskiej odległości znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, restauracje, kawiarnie, hotele.

Parametry dodatkowe

  • Wysokość pomieszczeń (cm): 310

Kontakt

Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami

Telefon:
91317 66 80, 913176 498
E-mail:
hacjenda@hacjenda.com

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej