Dobra

ul. Graniczna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
135 000 PLN
Cena za m2
3 268,77 PLN
Powierzchnia
41,30 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1950
Stan nieruchomości
Do odświeżenia
Numer oferty
HAC21836

Opis nieruchomości

Tylko dla klientów gotówkowych mieszkanie położone na parterze wielolokalowego budynku.
Stan faktyczny mieszkania to: 2 pokoje, przedpokój, kuchnia i łazienka z wc. Dodatkowo nad mieszkaniem znajdują się dwa pomieszczenia powstałe z adaptacji poddasza należącego do części wspólnych budynku. Jeden z pokoi przejściowy, jest z niego wejście do kuchni i łazienki oraz do pomieszczeń znajdujących się na poddaszu.
Wg księgi wieczystej mieszkanie posiada powierzchnię 41,43 m2 i składa się z: pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju i hallu.

Mieszkanie i ciepła woda ogrzewane z pieca gazowego. Okna PCV. Wejście do mieszkania bezpośrednio z chodnika (nie przechodzimy przez klatkę schodową). W okolicy liczne sklepy oraz przystanki komunikacji miejskiej.
Zapraszam na prezentacje.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Elżbieta Cichocka

Elżbieta Cichocka

Telefon:
666860180, 91317 66 80
E-mail:
hacjenda2@ligo.pl
Numer licencji:
10321

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej