x
Notes ofert

O firmie

 Biuro Obrotu Nieruchomościami Hacjenda działa nieprzerwanie od 1997 roku na terenie województwa zachodniopomorskiego. Strategicznym obszarem działań firmy jest teren powiatu polickiego i miasta Szczecina. Biuro świadczy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, starajac się w myśl swojego motta  "Z nami, łatwiej, szybciej, bezpieczniej"
 
odciążyć swoich klientów od zbędnej bieganiny po urzędach i instytucjach oraz zapewnić im poczucie komfortu i bezpieczeństwa przy zawieraniu transakcji. W ramach naszych usług oferujemy pośrednictwo w kupnie, sprzedaży, zamianie, najmie i wynajmie wszelkich nieruchomości, pośrednictwo w udzielaniu kredytów hipotecznych oraz doradztwo formalno prawne i wycenę rynkową nieruchomości.
   

Właściciel firmy posiada licencję zawodową nr 3455, nadaną przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, co stanowi gwarancję profesjonalizmu działań biura i należytej ochrony interesów klienta. Warto wspomnieć, iż posiadanie licencji zawodowej oraz ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej jest podstawowym wymogiem funkcjonowania firm zajmujących się posrednictwem w obrocie nieruchomościami nałożonym przez ustawę o gospodarce nieruchomościami.

 

Hacjenda Nieruchomości  jest członkiem:

 

Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami

 

Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

 
Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany ofert
 
 

Uczestnictwo w ramach wspomnianych organizacji pozwala na wypracowywanie najwyższych standardów jakości pracy, bieżącące aktualizowanie zmian w prawodastwie ( kursy, konferencje  i szkolenia zawodowe ), korzystanie z wspólnych doświadczeń zawodowych firm z kraju i z zagarnicy oraz wprowadzanie na bieżąco nowoczesnych systemów i metod pracy. Ponadto firma jest uczestnikiem szczecińskiego MLS-u ( Systemu Wymiany Ofert ), dzięki czemu oferty naszych klientów trafiają automatycznie do większości wiodących agencji nieruchomości w Szczecinie i w woj. zachodniopomorskim.


Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Nie trzeba wychodzić z domu, wystarczy zadzwonić lub przesłać zgłoszenie on-line.