Police

Ofiar Stutthofu

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
495 000 PLN
Cena za m2
1 980 PLN
Powierzchnia
250 m2
Powierzchnia działki
2 283 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Rodzaj budynku
Warsztat
Rok budowy
1980
Numer oferty
HAC21871

Opis nieruchomości

Do sprzedania obiekt położony w miasteczku rzemieślniczym w Policach.
Działka posiada powierzchnię 2283 m2 i zabudowana jest:
BUDYNKIEM PRODUKCYJNYM (przedwojennym) o powierzchni około 250 m2, składającego się z hali produkcyjnej o powierzchni około 200 m2, pomieszczeń biurowych oraz pomieszczeń socjalnych o łącznej powierzchni około 50 m2.
BUDYNKIEM MIESZKALNYM jednorodzinnym, dobudowanym (w latach 80-tych) do budynku produkcyjnego. Budynek mieszkalny składa się z: salonu, otwartej kuchni. sypialni, łazienki z wc i przedpokoju i wiatrołapu znajdujących się na pierwszym poziomie oraz otwartego pokoju i łazienki z wc znajdujących się na drugim poziomie. W przyziemiu tego budynku znajdują się dwa garaże.
Budynki murowane, dach pokryty papą.
Obiekty wymagają remontu i modernizacji
Zapraszam do oglądania.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Kontakt

Elżbieta Cichocka

Elżbieta Cichocka

Telefon:
666860180, 91317 66 80
E-mail:
hacjenda2@ligo.pl
Numer licencji:
10321

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej