Niekłończyca

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
200 000 PLN
Cena za m2
159,36 PLN
Powierzchnia działki
1 255 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Numer oferty
HAC22541

Opis nieruchomości

Do sprzedaży pięknie nasłoneczniona działka położona w Niekłończycy , gmina Police . Dojazd do działki drogą gruntową(około 80 metrów). Działka leży blisko drogi gminnej , w drugiej linii zabudowy. W pobliżu zabudowa domów jednorodzinnych, szkoła podstawowa, przystanki autobusowe. W
planie zagospodarowania przestrzennego działka pod zabudowę jednorodzinną. W drodze przy działce pełne uzbrojenie - woda, kanalizacja, prąd.
Cena do uzgodnienia.Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Kontakt

Jolanta Nowak-Złotek

Jolanta Nowak-Złotek

Telefon:
664 00 88 08 , 913176-498
E-mail:
hacjenda1@ligo.pl
Numer licencji:
12881

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej