Radzanek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 900 000 PLN
Cena za m2
15,03 PLN
Powierzchnia działki
126 445 m2
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
309080

Opis nieruchomości

Radzanek to wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim, w gminie Maszewo. Miejscowość położona ok. 3 km na północny zachód od Maszewa, 19 km od Goleniowa i 50 km od Szczecina.

Jest to teren po byłym folwarku należącym od 1929 roku do Pomorskiego Towarzystwa Ziemskiego. Był to zespół dworsko-parkowy z jeziorem, gorzelnią i podwórzem gospodarczym. W folwarku prowadzono browar, hodowlę koni, bydła oraz owiec.
Przepiękna nieruchomość o powierzchni 12,6445 ha, w tym 5,0218 ha to Jezioro Radzanek (w jeziorze można rekreacyjnie łowić ryby), 4,3640 ha to park z pięknym starodrzewem, 1,7454 ha to teren po zabudowaniach starej gorzelni oraz pozostałość po dworku. Resztę terenu stanowią nieużytki. Działka z jednej strony graniczy z drogą gminną, a z drugiej z rzeczką Stepnica. Na skraju działki znajduje się malowniczy kościółek.
W chwili obecnej, dworek jak i wszystkie budynki gospodarcze zostały rozebrane.

Jest to idealna nieruchomość dla inwestora poszukującego terenu do postawienia obiektu hotelowo-gastronomicznego (konferencje , wesela, imprezy okolicznościowe) czy też Domu Spokojnej Starości, na który rodzaj działalności zostały przyznane warunki zabudowy.

Uzbrojenie: woda z istniejącej sieci wodociągowej, odprowadzenie ścieków - przydomowa oczyszczalnia ścieków, odprowadzenie wód opadowych na własny teren nieutwardzony, zasilanie w energię elektryczną – przyłącze nastąpi na warunkach określonych przez operatora.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Inna
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami

Telefon:
91317 66 80, 913176 498
E-mail:
hacjenda@hacjenda.com

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej