Dębice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
99 000 PLN
Cena za m2
43,04 PLN
Powierzchnia działki
2 300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Numer oferty
HAC21535

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka o obszarze 2300m2, dla której w 2010 roku było wydane pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego, jednorodzinnego, parterowego z użytkowym poddaszem i wbudowanym garażem dwustanowiskowym (pozwolenie to wygasło z uwagi na to, ze budowa nie została rozpoczęta). Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu. Media (prąd i woda) w drodze obok działki. W pobliżu znajdują się domy mieszkalne.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Kontakt

Elżbieta Cichocka

Elżbieta Cichocka

Telefon:
666860180, 91317 66 80
E-mail:
hacjenda2@ligo.pl
Numer licencji:
10321

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej