Police

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
800 PLN
Cena za m2
44,44 PLN
Powierzchnia
18 m2
Piętro
2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
1
Przeznaczenie
Biurowe
Rodzaj budynku
Segment
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2000
Numer oferty
HAC22518

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 1 lokal użytkowy o pow. ok. 18 m2 położony na 2 piętrze w budynku handlowo-usługowym w centrum Polic. Lokal częściowo umeblowany ,przygotowany do prowadzenia działalności biurowo - usługowej, kosmetycznej itp. ( Oprócz biura rachunkowego). Na podłogach położone panele, ściany gładzone i malowane. Łazienka z wc wspólna dla innych lokali. Przy budynku miejsca parkingowe Koszt wynajmu za lokal- 800 zł + VAT(23%).

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Kontakt

Jolanta Nowak-Złotek

Jolanta Nowak-Złotek

Telefon:
664 00 88 08 , 913176-498
E-mail:
hacjenda1@ligo.pl
Numer licencji:
12881

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej