Police

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 590 000 PLN
Cena za m2
7 817,11 PLN
Powierzchnia
203,40 m2
Powierzchnia działki
335 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Piętro
Parter
Numer oferty
HAC22817

Opis nieruchomości

Do sprzedania budynek - pawilon usługowo-handlowy o powierzchni całkowitej 203,40 m2 z wejściem bezpośrednio z chodnika.
Budynek położony na gruncie o obszarze 334 m2.
W obrębie lokalu dostępna duża ilość miejsc parkingowych.
W 2003 roku wnętrze budynku przeszło remont generalny.
Na powierzchnię budynku składają się: recepcja, studio, część magazynowa, część handlowa oraz pomieszczenia socjalne - kuchnia i dwie łazienki.
Do lokalu są dwa niezależne wejścia: jedno od frontu, drugie od zaplecza.
Od frontu duża witryna.
Przed budynkiem od frontu kawałek własnego gruntu. Teren można ogrodzić.
Budynek w miejscu o dużym natężeniu ruchu, doskonale widoczny z ulicy, idealny na wszelkiego rodzaju działalność usługową.
Zapraszam na prezentacje.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Kwadrat

Kontakt

Elżbieta Cichocka

Elżbieta Cichocka

Telefon:
666 860 180
E-mail:
elzbieta.cichocka@hacjenda.com
Numer licencji:
10321

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej