Lubieszewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
139 000 PLN
Cena za m2
125 PLN
Powierzchnia działki
1 112 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
32
Długość działki (mb.)
36
Kształt działki
Kwadrat
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Numer oferty
HAC22599

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka nad jeziorem Lubie
Malowniczo usytuowana działka położona na terenie "teren zabudowy i indywidualnej w miejscowości Lubieszewo na drugim co do wielkości Jezioro Lubie.
Jest to duże rynnowe jezioro z którego wyłania się 5 wysp. Brzegi północny i wschodni są wysokie i bezleśne, natomiast południowe i zachodnie pokryte zwartym kompleksem leśnym Puszczy Drawskiej.
Jezioro posiada doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych. Nad jeziorem znajduje się kilka wsi o charakterze turystyczno - letniskowym, ośrodki wypoczynkowe, wypożyczalnie sprzętu pływającego, pola namiotowe, gospodarstwa agroturystyczne i kwatery prywatne.
Dostęp do jeziora w odległość ok.. 350 m w linij prostej
Powierzchnia działki wynosi ........m2 .. Uzbrojenie: woda,prąd w drodze przy działce. Działka w kształcie kwadratu z wjazdem z drogi asfaltowej. Teren objęty aktualnym miejscowym planem zagospodarowania , który przewiduje budownictwo teren zabudowy rekreacji indywidualnej
Zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Inna
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Anna Waraksa

Anna Waraksa

Telefon:
608620018 913176-498
Telefon:
608620018
E-mail:
hacjenda@hacjenda.com
Numer licencji:
3455

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej