Niekłończyca

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
266 000 PLN
Cena za m2
140 PLN
Powierzchnia działki
1 900 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
24
Długość działki (mb.)
79
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
HAC21875

Opis nieruchomości

Do sprzedania nie zabudowana działka położona na terenie dla którego obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie działki: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem z wyłączeniem zabudowy atrialnej. Media (tj. prąd, gaz, woda i kanalizacja sanitarna) znajdują się w drodze przy działce, Dojazd do działki drogą utwardzoną. Zapraszam do oglądania.
Zapraszam na prezentacje.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Kontakt

Elżbieta Cichocka

Elżbieta Cichocka

Telefon:
666860180, 91317 66 80
E-mail:
hacjenda2@ligo.pl
Numer licencji:
10321

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej