Police

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 350 000 PLN
Cena za m2
1 956,52 PLN
Powierzchnia
690 m2
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
20
Stan budynku
Dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Rok budowy
1970
Numer oferty
HAC21137

Opis nieruchomości

Do sprzedania nieruchomość zabudowana dwu kondygnacyjnym budynkiem handlowo-usługowym. Na parterze budynku znajdują się cztery pomieszczenia o pow ok 50 m2, osiem pomieszczeń o powierzchni ok 15 m2 i toaleta. Na pierwszym piętrze znajdują się dwa pomieszczenia po ok 100 m2, siedem pomieszczeń po ok 15 m2 i jedno pomieszczenia ok. 35 m2 oraz dwie toalety. Istnieje możliwość zrobienia osobnych wejść do pomieszczeń na parterze i na piętrze. W chwili obecnej właściciel stara się o pozwolenie na budowę w celu przekształcenia obiektu na hotel z salami na imprezy okolicznościowe. Wg projektu na parterze budynku mogą znajdować się dwie niezależne sale bankietowe lub jedna większa, kuchnia zaplecze socjalne oraz łazienki i toalety dla gości. Na piętrze przewidzianych jest 12 pokoi, każdy pokój z własną łazienką, jeden apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki z wc oraz ciąg komunikacyjny. Budynek ogrzewany jest z własnej kotłowni, istnieje możliwość przyłączenia go do ogrzewania z sieci miejskiej. Dach płaski, pokryty papą. Zapraszam na prezentacje.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Kontakt

Elżbieta Cichocka

Elżbieta Cichocka

Telefon:
666 860 180
E-mail:
hacjenda2@ligo.pl
Numer licencji:
10321

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej