Police

ul. Grzybowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
480 000 PLN
Cena za m2
6 761,52 PLN
Powierzchnia
70,99 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1982
Stan nieruchomości
Dobry
Czynsz administracyjny
950 PLN
Numer oferty
HAC22711

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedania przestronne , słoneczne mieszkanie na osiedlu Dąbrówka w Policach o powierzchni 70,99 m2.
Forma własności to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego .
Lokal znajduje się na 4 piętrze . Na powierzchnię 70.99 m2 składa się salon z wyjściem na przestronny balkon, dwie sypialnie , kuchnia w kształcie prostokąta z dużą jadalnia, łazienka, WC oraz dwa przedpokoje (pierwotnie lokal składał się z 4 pokoi, ale wyburzona została ścianka pomiędzy kuchnią i sypialnią -można ten stan przywrócić bez problemu ). Ściany w mieszkaniu gładzone i malowane, okna PCV.
Do mieszkania przynależy piwnica oraz wspólne pomieszczenia jak wózkownia i suszarnia.
Wspaniała lokalizacja ,balkon znajduje się od strony ulicy, z drugiej strony budynku znajduje się park . W pobliżu przedszkola, sklepy, blisko do komunikacji miejskiej.

Wydanie od ręki .
Zapraszam do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Piwnica: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Jolanta Nowak-Złotek

Jolanta Nowak-Złotek

Telefon:
664 00 88 08 ,
E-mail:
jolanta.nowak.zlotek@hacjenda.com
Numer licencji:
12881

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Hacjenda Biuro Obrotu Nieruchomościami z siedzibą przy Bankowa 9-9A/2, 72-010 Police (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres hacjenda@hacjenda.com… czytaj więcej